Шановні вступники!!!
Згідно із Законом України «Про вищу освіту» та Рішенням Приймальної комісії (протокол №7 від 06 травня 2020 р.) інформуємо, що цього року додаткові фахові вступні випробування при перехресному вступі в магістратуру у 2020 році скасовані
- реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається 12 травня і закінчується о 18.00 5 червня;
- складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 3 червня та закінчується 25 червня;
- реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 серпня;
- основна сесія єдиного вступного іспиту 1 липня;
- прийом заяв і документів, вступні випробування (основні та додаткові), конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі базової та повної вищої освіти для здобуття ступеня магістра проводиться в такі терміни:
Вступ на основі диплома спеціаліста або магістра (за кошти фізичних та/або юридичних осіб), cтрок проведення фахового вступного випробування та іспиту з іноземної мови (проводиться в Університеті) - з 05 серпня до 26 серпня.
Про процедуру реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови, підготовку до ЄВІ, фахових та додаткових випробувань дивіться тут.
Вступники для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста подають заяви в електронній формі, крім випадків:
- для реалізації права на вступ за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів в Університеті та/або квотою для іноземців в ідповідно до Правил прийому;
- для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти відповідно до Правил прийому;
- для реалізації права на першочергове зарахування відповідно до Правил прийому;
- за наявності розбіжності в даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, імʼя, по батькові, дата народження, стать, громад янство тощо) і у відповідному документі про здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ;
- у разі подання іноземного документа про освіту;
- у разі подання іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;
- у разі подання документа про здобуття (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ, інформація про який відсутня в ЄДЕБО;
- у разі подання заяви після завершення строків роботи електронних кабінетів;
- у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії Університету.
Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.
Вартість навчання (першій рік навчання)
Денна форма навчання:
- освітня програма Комп'ютерні науки. Управління проектами - 20 240 грн
- освітня програма Менеджмент. Управління проектами - 20 240 грн
Заочна форма навчання:
- освітня програма Менеджмент. Управління проектами - 8 670 грн
- освітня програма Комп'ютерні науки. Управління проектами - 8 670 грн
Якщо одним із пунктів Ваших видатків є витрати на навчання, то згідно статті 166 Податкового кодексу України, Ви можете повернути собі частину грошей у вигляді податкової знижки.
Держава зобов’язується відшкодувати витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.
Оформити податкову знижку може сам студент (якщо він має офіційний заробіток з якого сплачує податки) або його член сім’ї першого ступеня спорідненості (мати, батько, дружина/чоловік).
Особа, що хоче отримати виплату повинна відповідати наступним критеріям:
- мати громадянство України та ІПН (ідентифікаційний код);
- не бути приватним підприємцем;
- розмір річної заробітної плати повинен бути вище суми податкової знижки (враховується заробітна плата із вирахуваннями ЄСВ, обов’язкових страхових Накопичувального фонду та до недержавного пенсійного фонду);
- оформити знижку необхідно до кінця податкового року, наступного за звітним. Наприклад, у 2020 році податкова знижка буде враховувати витрати понесені на навчання в 2019 році, а в 2021 році за 2020 рік.
Відшкодування розповсюджуються лише на послуги вітчизняних вищих навчальних закладів та не враховує оплату додаткових курсів чи навчання на військовій кафедрі.
Розмір податкової знижки складе 18 % від вартості навчання. Під час розрахунку відшкодування враховуються фактичні витрати понесені в звітному році (до 2019 року повертались кошти лише за ті семестри, що входили до поточного року, наприклад, 4 місяці навчання у 2019 році вносились до декларації на 2019 рік, тоді інші відображалися б у декларації на 2020 рік).
Консультанти з профорієнтації:
доц. каф. УПМГБ Гусєва Юлія Юріївна
тел. +38-066-809-53-22
доц. каф. УПМГБ Косенко Наталія Вікторівна
тел. +38-099-208-44-45