Угорщина надає стипендії для українських студентів на 2017-2018 роки навчання

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:
- 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;
- 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;
- 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.
Заявки подаються в он-лайн режимі. З інструкцією до заповнення он-лайн анкети можна буде ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu
Заявки можна буде подавати починаючи з середини січня 2017 року. Останній термін подаяі завок – 5 березня 2017 року.
Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції
Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.
З детальною інформацією про стипендійну програму можна ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu.

За данними Центру міжнародної діяльності та освіти.