Безкоштовне стажування в кращих університетах Канади

Стажування у кращих університетах Канади за програмою Globalink Research Internship тепер можуть пройти і студенти України. З травня по вересень 2018 року у вас є чудова можливість навчатися у видатних професорів Канади та проводити дослідження у кращих наукових лабораторіях університетів Канади. Стажування триває 12 тижнів та включає широкий перелік дисциплін: від науки, техніки та математики до гуманітарних та соціальних наук.

Ви обираєте від 3 до 7 прикладних дослідницьких проектів, над якими хочете працювати, а самі проекти подаються професорами канадських університетів.

Участь у програмі безкоштовна!

canada 1

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Сайт програми

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019