Сертифікація Microsoft - Microsoft Imagine Academy

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова та корпорація Microsoft підписали договір про реалізацію проекту Microsoft Imagine Academy - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

Програма дозволяє проводити високоякісне навчання за авторизованими курсами Майкрософт. Умови та правила Програми допомагають навчальним закладам надавати студентам високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій Microsoft з метою набуття професійних знань і навичок. Діапазон можливостей, які пропонує Програма дуже широкий - від освоєння користувацьких додатків для мобільних і настільних комп’ютерів до підготовки ІТ-професіоналів за широким переліком спеціальностей. Програма Microsoft Imagine Academy дозволяє інтегрувати в існуючі навчальні плани визнані роботодавцями стандарти корпорації Microsoft.

Отримані в результаті навчання знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІТ-професіонала або користувача.

При реєстрації в Microsoft Imagine Academy користувачі отримують доступ до:

• Системи дистанційного навчання з набором онлайн курсів;
  • Планів занять та супутних навчально-методичні матеріалів;
  • Сертифікаційних іспитів Microsoft для викладачів та слухачів курсів;
  • Пакету Microsoft Office.

Навчання дозволяє користувачам:

• отримати професійні знання та навички роботи з найновішими та найбільш використовуваними на IT-ринку технологіями та програмними продуктами;
  • отримати офіційне визнання знань та досвіду роботи з продуктами та технологіями корпорації Microsoft;
  • оптимізувати свої розумові ресурси при реалізації найскладніших проектів;
  • підтвердити високу мотивацію до роботи та підвищити професійну привабливість в очах потенційних роботодавців;
  • ефективно підготуватися до здачі іспитів на міжнародні сертифікати IT-спеціалістів;
  • навчаючись в ВНЗ зробити вигідні інвестиції в власну кар’єру в майбутньому та знайти високооплачувану роботу.

Дізнатися перелік доступних курсів можна перейшовши за посиланням.

Щоб зареєструватись на курси Microsoft Imagine Academy, заповніть форму.

Посилання для входу (для зареєстрованих користувачів) - imagineacademy.microsoft.com/?whr=default

Дізнатися детальніше про переваги Microsoft Imagine Academy ви можете в презентації.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019