Сертифікація Scrum Fundamentals

Студенти кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві мають можливість отримати сертифікат Scrum Fundamentals, який визнано PMI (Project Management Institute - інститут, що розробив систему сертифікації спеціалістів в області управління проектами). У 2017 році такі сетрифікати отримали студенти 4-го курсу, які вивчали дисципліну "Управління IT-проектами".

Детальніше...

Сертифікація Microsoft - Microsoft Imagine Academy

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова та корпорація Microsoft підписали договір про реалізацію проекту Microsoft Imagine Academy - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

Програма дозволяє проводити високоякісне навчання за авторизованими курсами Майкрософт. Умови та правила Програми допомагають навчальним закладам надавати студентам високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій Microsoft з метою набуття професійних знань і навичок. Діапазон можливостей, які пропонує Програма дуже широкий - від освоєння користувацьких додатків для мобільних і настільних комп’ютерів до підготовки ІТ-професіоналів за широким переліком спеціальностей. Програма Microsoft Imagine Academy дозволяє інтегрувати в існуючі навчальні плани визнані роботодавцями стандарти корпорації Microsoft.

Отримані в результаті навчання знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІТ-професіонала або користувача.

Детальніше...

Міжнародний сертифікат IPMA

Наш університет є корпоративним членом Української асоціації управління проектами UPMA, яка входить в Міжнародну асоціацію управління проектами IPMA. Асоціація пропонує нашим випускникам чотирьохрівневу систему сертифікації з видачею сертифікату міжнародного зразка:

Детальніше...

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 34 гостя та 0 користувачів