Кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві

 

Кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві заснована 1 липня 2005 (наказ ректора ХНАМГ № 56-01 від 27.04.2005 р.) та є правонаступницею кафедр:
- Організація управління в будівництві (1975-1989 рр., завідувач кафедри к.т.н., професор Воробйов Юрій Лазаревич);
- Менеджмент і маркетинг в будівництві (1989 - 2005 рр., завідувач кафедри к.т.н., професор Юдін Олександр Іванович).


З моменту створення і по 31 серпня 2012 року кафедру управління проектами в міському господарстві і будівництві очолював Бабаєв Володимир Миколайович, професор, доктор наук з державного управління, заслужений будівельник України, лауреат Державної премії, Повний кавалер ордена «За заслуги», член колегії Міністерства регіонального розвитку і будівництва, а з 29 листопада 2011 року - ректор Харківської національної академії міського господарства.


З 01.09.2012 по 31.08.2013 р кафедра продовжувала працювати під керівництвом доктора економічних наук, доцента Новікової Марини Миколаївни.


В даний час кафедру очолює доктор технічних наук, професор, академік АЕН України Чумаченко Ігор Володимирович, автор понад 300 наукових праць, серед яких 6 монографій, 34 підручника та навчальних посібників, 43 патенти України і свідоцтв на Державну реєстрацію прав автора на твір. Його наукові інтереси пов'язані з моделями, методами і інформаційними технологіями в управлінні проектами та програмами; управлінням людськими ресурсами проектів і програм; підтримкою прийняття рішень при управлінні ресурсами; організаційним управлінням ресурсами інноваційної діяльності в умовах невизначеності; управлінням проектами на ринку освітніх послуг. Під керівництвом Чумаченко І.В. захищено 10 дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидатів технічних та економічних наук.


Право кафедри вести підготовку бакалаврів і магістрів підтверджується державними і міжнародними сертифікатами. 

settif1  sertif2  sertUPMA

 

tov

fstudents

Ми у соцмережах

instagram pmf telegramyoutube

На сайті 38 гостей та 0 користувачів